witam!!
chodzi mi dobry telefon ktory robi w miare fajne zdjecia,mp3 zeby byly jakies fajne bajery np pilot do tv itp.o gry z ngage mi nie zalezy czy beda chodzic czy nie.
chodzi ktory jest lepszy ktory sie zawiesza psuje czy cos podobnego nie wiem co z 7610 bo mam max 650zl to moze jakas okazja sie trafi.ale napiszcie ktory fon jest dobry i dlaczego bo przegladam i juz sam nie wiem ktory fon wybrac jedni pisze ze dobry inni ze zly a ja juz nic nie wiem hehe.
moje gg:4907544
pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
chodzi mi dobry telefon ktory robi w miare fajne zdjecia,mp3 zeby byly jakies fajne bajery np pilot do tv itp.o gry z ngage mi nie zalezy czy beda chodzic czy nie.
chodzi ktory jest lepszy ktory sie zawiesza psuje czy cos podobnego nie wiem co z 7610 bo mam max 650zl to moze jakas okazja sie trafi.ale napiszcie ktory fon jest dobry i dlaczego bo przegladam i juz sam nie wiem ktory fon wybrac jedni pisze ze dobry inni ze zly a ja juz nic nie wiem hehe.
moje gg:4907544
pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!