logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

nokia 6600 czy siemens sx1 czy nokia 7610 ktory kupic??

rafal990 26 Sty 2006 13:48 1346 6
REKLAMA
  • #1 2221254
    rafal990
    Poziom 12  
    Posty: 96
    witam!!
    chodzi mi dobry telefon ktory robi w miare fajne zdjecia,mp3 zeby byly jakies fajne bajery np pilot do tv itp.o gry z ngage mi nie zalezy czy beda chodzic czy nie.
    chodzi ktory jest lepszy ktory sie zawiesza psuje czy cos podobnego nie wiem co z 7610 bo mam max 650zl to moze jakas okazja sie trafi.ale napiszcie ktory fon jest dobry i dlaczego bo przegladam i juz sam nie wiem ktory fon wybrac jedni pisze ze dobry inni ze zly a ja juz nic nie wiem hehe.
    moje gg:4907544
    pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2221891
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #4 2222069
    jacek528
    Poziom 23  
    Posty: 565
    Pomógł: 56
    Ocena: 136
    Ja jestem odmiennego zdania.
    Stanowczo polecam Nokie 6600 lub 7610.
    Co do Siemensa SX1 mam swoje zdanie o tym telefonie a jest one kiepskie. No i jak to ...:::przemek:::... ujoł to mogę powiedzieć, że "znam się na telefonach".
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #5 2222113
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #6 2222169
    flashmmx
    Poziom 23  
    Posty: 508
    Pomógł: 72
    Ocena: 12
    Każdy ma swoje zdanie na temat telefonu, stronę podałem w celu przyblizenia funkcji i możliwości danego telefonu.
  • #7 2222190
    jacek528
    Poziom 23  
    Posty: 565
    Pomógł: 56
    Ocena: 136
    No właśnie.
    Każdy może mieć inne zdanie o telefonach.
    Więc najlepiej będzie jeśli pobawisz się jedym, drugim i trzecim telefonem i sam ocenisz.
    Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy wyboru telefonu spośród Nokia 6600, Siemens SX1 oraz Nokia 7610, z naciskiem na jakość zdjęć, odtwarzanie MP3 oraz dodatkowe funkcje, takie jak pilot do TV. Opinie są podzielone: część użytkowników poleca Siemens SX1 ze względu na obecność radia, większe przyciski funkcyjne i lepszą ergonomię, a także możliwość wgrywania patchy. Inni rekomendują Nokie 6600 lub 7610, podkreślając ich funkcjonalność i stabilność, choć Nokia 6600 jest krytykowana za wolne działanie i mniejsze przyciski. W kwestii jakości zdjęć i wyświetlacza opinie są rozbieżne. Zalecane jest osobiste przetestowanie wszystkich modeli przed zakupem, aby wybrać telefon najlepiej odpowiadający indywidualnym preferencjom. Podane zostały również linki do stron z opisami i opiniami o tych modelach.
REKLAMA