witam .
mam pytanko w którą stronę przekręcić delikatnie śruby na reduktorze(zavoli) i registrze przed krokowym aby zmniejszyć mieszankę (reduktor) oraz dopływ gazu (register ) .rozum nakazuje w prawo
ale nie znam się natym więc pytam.....dzięki z góry
mam pytanko w którą stronę przekręcić delikatnie śruby na reduktorze(zavoli) i registrze przed krokowym aby zmniejszyć mieszankę (reduktor) oraz dopływ gazu (register ) .rozum nakazuje w prawo