potrzebuję pilnej informacji o diodzie (model, parametry, czym mozna ja zastapic), która znajduje się nad gniazdem IDE, jak na zdjęciu:
http://www.kasiagryglik.republika.pl/shuttle.jpg
z góry dziekuje za odpowiedzi
http://www.kasiagryglik.republika.pl/shuttle.jpg
z góry dziekuje za odpowiedzi