Witam,
Mam problem z drukarka laserowa Lexmark E320. Kupiłem ja uzywana, i przez jakiś czas działała bezproblemowo. Nie jest mocno eksploatowana. Od pewnego czasu mam problem z podajnikiem papieru - wciąga kilka kartek, tzn: Ładuje kilkanascie kartek i rozpoczynam drukowanie. Pierwsza kartkę pobiera dobrze (pojedynczo) ale pozostałe (zwłaszcza kolejna w w podajniku mocniej) opadaja lekko. I juz razem z druga kartka wciaga kilka sztuk lub wszystkie.
Czy spotkał sie juz ktoś z taka usterka?
Jak to naprawić?
Dziekuję za pomoc.
Mam problem z drukarka laserowa Lexmark E320. Kupiłem ja uzywana, i przez jakiś czas działała bezproblemowo. Nie jest mocno eksploatowana. Od pewnego czasu mam problem z podajnikiem papieru - wciąga kilka kartek, tzn: Ładuje kilkanascie kartek i rozpoczynam drukowanie. Pierwsza kartkę pobiera dobrze (pojedynczo) ale pozostałe (zwłaszcza kolejna w w podajniku mocniej) opadaja lekko. I juz razem z druga kartka wciaga kilka sztuk lub wszystkie.
Czy spotkał sie juz ktoś z taka usterka?
Jak to naprawić?
Dziekuję za pomoc.