logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Naprawa IMEI w Siemens C30 po flashowaniu - program na Windows XP

Pawel Rzeszowski 28 Sty 2006 03:23 1407 10
REKLAMA
  • #1 2228099
    Pawel Rzeszowski
    Poziom 24  
    Posty: 827
    Ocena: 14
    Witam po fleshu mam uszkodzony imei jak go naprawic pod frei nie naprawia potrzebuje jakis programik pod Xp za dobra podpowiedz oferuje punkty pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2228203
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1286
    Pomógł: 161
    Ocena: 14
    sprawdz to
    Załączniki:
    • kSIE_2.5.1_by_Vilani_translated_by_Mroa.rar (280.64 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #3 2228465
    Pawel Rzeszowski
    Poziom 24  
    Posty: 827
    Ocena: 14
    Witam po nacisnieciu suchawki pojawia sie nastepujacy komunikat zalaczam zdjecie i czekam na dalsze porady pozdrawiam
    Załączniki:
    • bez tytułu.JPG (46.96 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #4 2228473
    mmzajcu
    Poziom 25  
    Posty: 1008
    Pomógł: 37
    Ocena: 35
    Aby naprawić c30 odpalasz c30_repair_bin_generator wpisujesz mu imei z naklejki wtedy generuje się plik 1MB który wrzucasz do fona programem c30 tool by fatum i telefon lata tylko nie ma polaka następnie dogrywasz polaka c30 falsch 220. I telefonik lata jak nowy
    Załączniki:
    • siemens_c30_tool_07b_by_fatum.zip (460.26 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 2228475
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1286
    Pomógł: 161
    Ocena: 14
    sproboj dorzucic
    Załączniki:
    • data01.rar (4.79 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #6 2228482
    Pawel Rzeszowski
    Poziom 24  
    Posty: 827
    Ocena: 14
    Pojawia sie ten sam komunikat
  • REKLAMA
  • #7 2228496
    mmzajcu
    Poziom 25  
    Posty: 1008
    Pomógł: 37
    Ocena: 35
    coś nie mogę wszystkich załączników dorzucić
    Załączniki:
    • siemens_c30_flash_220.zip (511.25 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • siemens_c30_repair_bin_generator.zip (602.2 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #8 2228654
    Pawel Rzeszowski
    Poziom 24  
    Posty: 827
    Ocena: 14
    Wygenerowalem plik i wgralem V_Klay jest tyle dobrze sie sie uruchamia ale brak polaka jak teraz wgrac polaka ?
  • #9 2228672
    mmzajcu
    Poziom 25  
    Posty: 1008
    Pomógł: 37
    Ocena: 35
    tam w jednym załączniku jest polak C30 flash 220 a wgraj go fatumem też masz go w załączniku
  • #10 2228676
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4459
    Pomógł: 300
    Ocena: 69
    Ten telefon najwygodniej robi się programem DirectWriter3.0 Maxima

    Dodano po 53 [minuty]:

    Tym najprościej uwierzcie mi.Na prośbę załączam plik.Prawdopodobnie nie działa z XP.Wystarczy kliknąć repair i wpisać IMEI z naklejki
    Załączniki:
    • Map maker.rar (467.23 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #11 2907287
    Pawel Rzeszowski
    Poziom 24  
    Posty: 827
    Ocena: 14
    Dziekuje za pomoc pozdrawiam i koncze temat

Podsumowanie tematu

✨ Po flashowaniu telefonu Siemens C30 pojawił się problem z uszkodzonym numerem IMEI, którego nie naprawia program Frei. Rozwiązaniem jest użycie narzędzia c30_repair_bin_generator, które generuje plik binarny na podstawie oryginalnego IMEI z naklejki. Plik ten należy wgrać do telefonu za pomocą programu c30 tool by fatum. Po tej operacji telefon działa poprawnie, jednak brak jest polskiej wersji językowej. Polaka można doinstalować, używając pliku C30 flash 220, również wgrywanego programem fatum. Alternatywnie, do naprawy IMEI można użyć programu DirectWriter 3.0 Maxima, który umożliwia wpisanie IMEI i naprawę telefonu, choć może mieć ograniczenia kompatybilności z Windows XP. Po zastosowaniu tych metod telefon działa jak nowy.
REKLAMA