Witam po fleshu mam uszkodzony imei jak go naprawic pod frei nie naprawia potrzebuje jakis programik pod Xp za dobra podpowiedz oferuje punkty pozdrawiam
Aby naprawić c30 odpalasz c30_repair_bin_generator wpisujesz mu imei z naklejki wtedy generuje się plik 1MB który wrzucasz do fona programem c30 tool by fatum i telefon lata tylko nie ma polaka następnie dogrywasz polaka c30 falsch 220. I telefonik lata jak nowy
Załączniki:
siemens_c30_tool_07b_by_fatum.zip(460.26 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
✨ Po flashowaniu telefonu Siemens C30 pojawił się problem z uszkodzonym numerem IMEI, którego nie naprawia program Frei. Rozwiązaniem jest użycie narzędzia c30_repair_bin_generator, które generuje plik binarny na podstawie oryginalnego IMEI z naklejki. Plik ten należy wgrać do telefonu za pomocą programu c30 tool by fatum. Po tej operacji telefon działa poprawnie, jednak brak jest polskiej wersji językowej. Polaka można doinstalować, używając pliku C30 flash 220, również wgrywanego programem fatum. Alternatywnie, do naprawy IMEI można użyć programu DirectWriter 3.0 Maxima, który umożliwia wpisanie IMEI i naprawę telefonu, choć może mieć ograniczenia kompatybilności z Windows XP. Po zastosowaniu tych metod telefon działa jak nowy.