Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Intek 790 plus. Proszę o opinie na temat radia.

grudzien70 28 Jan 2006 12:03 2643 2
    grudzien70
    Level 10  
    Proszę o Wasze opinie na temat tego radia.
    Paweł Sq6dxp
    Level 16  
    witaj,no moze nie o 790 ale mogę powiedzieć kilka słów o 490,jakiś czas temu mój ojciec kupił takie radio do cieżarówki,firma ta sama wiec urządzenia moga być zbudowane w sposób podobny,w każdym razie nic godnego uwagi,bardzo dziwnie zachowuje sie odbiornik tego radia w Am szumi jak w Fm po zwiększeniu czułości odbiornika rf gain-em na sygnale korespondenta dziwne świsty gwizdy jakby sie coś tam w torze w.cz wzbudzało,generalnie nie polecam,niestety radio juz jest więc w am na 19 chodzi w pozycji odbioru"lokalnego"co zapewnia łącznosć z autami na bardzo bliskie odległosci ale dzieki temu nie jest uciążliwe dla ucha,poza tym ciekawym zjawiskiem mam tez zastrzezenioa do pracy wzmacniacza m.cz,mimo duzego głośnika niezbyt głośno słychać korespondentów,generalnie odradzam,duzo lepszych opinie słyszałem na temat president jonny i harry
    pkurian
    Level 2  
    A ja ma 790 i jestem zadowolony. Dobrze działa ESP - system poprawiajacy odsłuch i modulację przy nadawaniu. Co do odbiornika to porównywalny do innych radii w swojej klasie. Jedynie na co trzeba zwrócić uwagę to poziom zakłóceń z instalacji auta. U mnie jest OK ale u kolegi w starszym Peugocie poziom zakłóceń prawie uniemożliwia pracę na CB. Nie pomógł filtr. Ciekawe, że po podłączeniu modelu niższego - Intek 110 poziom zakłóceń był niewielki.