Czy ktoś posiada informacje na temat zużycia prądu przez zamrażarkę MORS 222 rocznik 1983. Ta informacja jest mi niezbędna do wynegocjowania zmiany jej na nową bardziej energooszczędną. Z góry dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamhuk90 napisał:jezeli jestes wlascicielem owej zamrazarki to powinna tam byc tabliczka znamionowa a na niej podane zuzycie w kw
Cytat:możesz śmiało przyjąć czas pracy jakieś 0.7