Mam klopot z w/w odtwarzaczem, a mianowicie chodzi o to ze podczas odtwarzania plyty i naprzyklad lekkim wstrzasem nastepuje zerwanie plynnosci odtwarzania (nawet pukniecie np. palcem)powoduje przeskok.
Co moze byc przyczyna takiego zachowania i jak ewentualnie mozna to naprawic.
Dzieki za porady i Pozdrawiam.
Co moze byc przyczyna takiego zachowania i jak ewentualnie mozna to naprawic.
Dzieki za porady i Pozdrawiam.