Witam jestem poczatkujacym elektronikiem poszukuje schematu do wzmacniacza mocy Unitra WS442 nie wiem dlaczego ale lubie stare polskie wzmacniacze jesli ktos mial by ten schemacik prosze o kontak z gory dzieki
Pozdrawiam Payel
Pozdrawiam Payel
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam