Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AP Belkin f5d7130 - zablokowanie MAC

05 Lut 2006 15:55 2986 6
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem kupilem w Media Markt Ap firmy Belkin F5d7130 jest to tylko AP. Nie dostalem instrukcji w jezyku polskim...ani zadnej CD, ktora niby sie tam powinna znajdowac...
    Chcialbym zablokowac na moim AP inne karty sieciowe niz ta z mojego laptopa...tylko nei wiem jak...nie jestem najmocniejszy w tych sprawach....prosze o pomoc...chyba ktos podbiera mi lacze :/
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Instrukcję możesz ściągnąć tutaj.

Na 21 stronie jest opis załączenia filtrowania MAC'ów.
  • Poziom 2  
    no tak ale w tej instrukcji jest opisane jak tego dokonac uzywajac programu BELKIN, ktory awaryjnie da sie sciagnac z ich www. niestety program ten w formacie bin jest ( przynajmniej przez mnie i progr.ktore posiadam ) bez uzyteczny... czyli w dalszym ciagu stoje w pkt wyjscia...skad wziasc ten program ale w wersji dzialajacych...

a tak dodatkowo to na moim AP widnieje F5D7130 ale jak na www.belkin.com zobaczylem to wizualnie przypomina f5d7330uk...

jak dalej to rozwiazac?
    Poszukaj na jego stronie konfiguracyjnej takiej opcji i ją załącz.
  • Poziom 2  
    no wlasnie tylko ze tak owej stony nie ma...np w moim routerze wyarczy ze wpisze IP i wchodzi mi w jego ustawienia a tutaj tego nie ma....we wszystkich mozliwych instrukcjach wymagany jest program BELKIN ktorego w dalszym ciagu nie ma....
    Czy istnieje jakis numer telefonu serwisowego dla BELKIN?
    karek5 napisał:
    no wlasnie tylko ze tak owej stony nie ma...np w moim routerze wyarczy ze wpisze IP i wchodzi mi w jego ustawienia a tutaj tego nie ma...we wszystkich mozliwych instrukcjach wymagany jest program BELKIN ktorego w dalszym ciagu nie ma....
    Czy istnieje jakis numer telefonu serwisowego dla BELKIN?

Według instrukcji na ich stronie router ten posiada stronę konfiguracyjną - tylko jest ona na niestandardowym porcie 88.

Czyli w przeglądarce wpisujesz ip_routera:88
  • Poziom 2  
    tez nie dziala....wpisuje 192.168.2.200:88 jak podaje instrukcja i nic....nawet sciagnalem AP manager ( program producena do AP ) i w instrukcji jest napisane ze jak skanuje automatycznie to powinno wynalezc adres MAC itd...u mnie nie wykrywa nic...dlaczego? a jak wpisuje polacz i podaje IP jak w instrukcji i Haslo to mowi ze nie moze byc zrealizowane polaczenie. Wiec zresetowalem AP spowrotem na ustawienia fabryczne i sytuacja sie powtarza...no rece opadaja...

Jedna rzecz mnie tylko bardzo interesuje.
    kupilem tego AP jako f5d7130 ( tak widnieje na urzadzeniu ) na intrukcji jest wydrukowane f5d7130uk a na www.belkin.com nic z w/w urzadzen wizualnie nie odpowiada temu co mam poza f5d7330. powoli nic juz z tego nie rozumie.

Zglosilem sie z tym do Media Markt to wyslali mi instrukcje do F5d6130 w pdf i tylko zmienili nazwe pliku...oszustwo?

Dodano po 2 [minuty]:

aaa tak wogole to z tego co sie zorientowalem to to nie jest router tylko Access Point. jest blad w numeracji ? to co na www.belkin.com jest F5D7130 to w rzeczywistosci jest wizulanie F5D7330 a programowo F5D6130 ?? o co chodzi? tyle zabawy a zabawka byla max droga w porownaniu do tego co soba reprezentuje...

Dodano po 6 [minuty]:

http://www.gris.pl/index.php?s=3315&c=129
    tak to wizualnie wyglada