#1 2266232 06 Lut 2006 09:22 Ktomaaa Ktomaaa Poziom 11 Posty: 17 Pomógł: 1 Autor tematu Post #1 2266232 06 Lut 2006 09:22 Witam Kolegów. Mam pytanie czy za taki napęd jak w tytule można założyć coś innego. To jest nagrywarka DVD +Rw. MA złącze iDE. Pozdrawiam Tomasz
#2 2272682 07 Lut 2006 19:16 yooras yooras Poziom 22 Posty: 475 Pomógł: 50 Ocena: 50 Pomocny post? (0) Post #2 2272682 07 Lut 2006 19:16 Witam Kolege niestey tylko oryginał, jeśli koledze zależy to proszę na pm powinienem mieć jeszcze jakiś w zapasie. pozdrawiam.