W Samsungu 306v panorama (SLIM) mam lekkie plamy w rogach i w sumie w górnej części kineskopu też.Pan z serwisu pomachał pętlą ale nie zniknęły.Kolumny mam nieekranowane magnetycznie ale stoją dość daleko od TV (za kineskopem,bardziej z tyłu ok 60 cm).TV się rozmagnesowuje bo gdy serwisant zrobił próbęodłączając zasilanie pętli,po włączeniu rozmagnesował powstałe plamy.Pomóżcie,co robić?To już drugi Slim!Pierwszy miał geometrię nie do przyjęcia, a w tym nagle zaczęło plamić,miał ładnie wszytko do tej pory.Może to dlatego że (dosłownie) o 10 cm ruszyłem kolumny>Ale żeby aż tak?Czekam i dzięki z góry!Pozdrawiam wszystkich forumowiczów specjalistów i laików.