Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat elektroniczny miele w723

januszklos 08 Lut 2006 23:39 4770 11
  • #1 08 Lut 2006 23:39
    januszklos
    Poziom 9  

Mam problem z pralką, brak obrotów bebna podczs prania, programator idzie, wszystkie funkcje działają. Obroty bębna są tylko na programie wełna.
    Przeczytałem całe forum na temat Miele oraz podobne tematy, czy w tym przypadku uszkodzony będzie programator? Dziękuję za pomoc.

0 11
  • Relpol
  • #2 08 Lut 2006 23:46
    skryn
    Admin grupy AGD

Tak, masz uszkodzony programator.

0
  • Relpol
  • #3 09 Lut 2006 11:42
    januszklos
    Poziom 9  

dzięki,gdzie mogę naprawić programator w okolicach Łodzi

0
  • #4 09 Lut 2006 21:03
    luk_jag
    Specjalista AGD

W Kutnie ja naprawiam programatory ale z doświadczenia wiem że nie każdy da się naprawić. Często można jakąś używkę kupić taniej niż regenerować uszkodzony.Najlepiej w punkcie serwisowym Miele w Łodzi zapytać. Czasami coś mają ze stanu.

0
  • #5 09 Lut 2006 21:08
    skryn
    Admin grupy AGD

luk_jag napisał:
    Najlepiej w punkcie serwisowym Miele w Łodzi zapytać. Czasami coś mają ze stanu.

Chcesz Kolegę do zawału doprowadzić? Serwis Miele?
    Pan "Henio" taniej zrobi (z dwóch- jeden)...:wink:
    No, ale w Łodzi rzeczywiście może być deficyt używanych programatorów...
    :|
    PS. Odpowiadam, bo Kolega pyta się o naprawę, a nie o wymianę programatora... (bo jest uszkodzony- taki mój wniosek zważywszy na objawy). Trudno coś na odległość podpowiedzieć mądrzejszego, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt Miele. Zawsze można sie z tym pytaniem zwrócić do serwisu, ale trzeba mieć świadomość, że taki sprzęt przerasta wszystkie inne (cena) i na to należy zwrócić szczególną uwagę...

0
  • #6 09 Lut 2006 21:24
    luk_jag
    Specjalista AGD

Jeżeli chodzi o nowy programator to radzę zapomnieć. Ja szukałem do W 753 to cena zaczynała się od 700 netto. Trochę chore!!!

0
  • #7 09 Lut 2006 21:54
    skryn
    Admin grupy AGD

luk_jag napisał:
    Trochę chore!!!

Chcesz mieć Rolsa, to płać...:D

0
  • #8 09 Lut 2006 22:03
    januszklos
    Poziom 9  

Dzięki za rady. Kupiłem druga pralkę sprawną przywiezioną z niemiec za 250zł, będe miał części full. ZAraz przekładam programator żeby s[prawdzić czy to faktycznie jego wina.

0
  • #9 09 Lut 2006 22:05
    skryn
    Admin grupy AGD

januszklos napisał:
    ZAraz przekładam programator żeby s[prawdzić czy to faktycznie jego wina.

Czekamy na odpowiedzi...

0
  • #10 09 Lut 2006 22:09
    luk_jag
    Specjalista AGD

Obyś miał szczęście. Ten sam typ Miele miał programatory z różnymi odczepami. W końcu to MIELE

0
  • #11 10 Lut 2006 00:32
    WIELKI_BOBO
    Poziom 18  

A ja mam tych programatorów od wyboru do koloru i płyty sterujące też.....jak potrzeba to pisać
    pzdr.

0
  • #12 10 Lut 2006 21:24
    januszklos
    Poziom 9  

Wymieniłem programator oraz przekaźnik do grzałki na orginalne, w pralce są dwa(grzałki łączone szeregowo), a ktoś założył jeden. Pralka działa.

0