Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat elektroniczny miele w723

08 Lut 2006 23:39 4974 11
  • Poziom 10  
    Mam problem z pralką, brak obrotów bebna podczs prania, programator idzie, wszystkie funkcje działają. Obroty bębna są tylko na programie wełna.
    Przeczytałem całe forum na temat Miele oraz podobne tematy, czy w tym przypadku uszkodzony będzie programator? Dziękuję za pomoc.
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    dzięki,gdzie mogę naprawić programator w okolicach Łodzi
  • Specjalista AGD
    W Kutnie ja naprawiam programatory ale z doświadczenia wiem że nie każdy da się naprawić. Często można jakąś używkę kupić taniej niż regenerować uszkodzony.Najlepiej w punkcie serwisowym Miele w Łodzi zapytać. Czasami coś mają ze stanu.
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Jeżeli chodzi o nowy programator to radzę zapomnieć. Ja szukałem do W 753 to cena zaczynała się od 700 netto. Trochę chore!!!
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Dzięki za rady. Kupiłem druga pralkę sprawną przywiezioną z niemiec za 250zł, będe miał części full. ZAraz przekładam programator żeby s[prawdzić czy to faktycznie jego wina.
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Obyś miał szczęście. Ten sam typ Miele miał programatory z różnymi odczepami. W końcu to MIELE
  • Poziom 18  
    A ja mam tych programatorów od wyboru do koloru i płyty sterujące też.....jak potrzeba to pisać
    pzdr.
  • Poziom 10  
    Wymieniłem programator oraz przekaźnik do grzałki na orginalne, w pralce są dwa(grzałki łączone szeregowo), a ktoś założył jeden. Pralka działa.