#1 2280606 09 Lut 2006 15:04 djpolb djpolb Poziom 16 Posty: 239 Pomógł: 5 Ocena: 6 Autor tematu Post #1 2280606 09 Lut 2006 15:04 Mam 2 niepotrzebne konta na potralu o2 i chcialbym je usunac. Jak to zrobic?
#2 2280618 09 Lut 2006 15:07 [GD]-Zami [GD]-Zami Poziom 14 Posty: 62 Pomógł: 4 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #2 2280618 09 Lut 2006 15:07 Same wygasna jak beda nieuzywane z tego co wiem to 3 lub 6 miesiecy.
#3 2280720 09 Lut 2006 15:38 LtLog LtLog Poziom 30 Posty: 992 Pomógł: 165 Ocena: 39 Pomocny post? (0) Post #3 2280720 09 Lut 2006 15:38 Proponuje lekturę której znajomość potwierdziłeś zakładając konto w systemie o2. Mianowicie Regulamin Kont w szególności paragraf II punkty 9 i 18. Ponadto: http://pytanie.o2.pl/ Najczęściej zadawane pytania |_ Chcę usunąć konto. Jak to zrobić? Pozdrawiam Lt.
#4 2280780 09 Lut 2006 15:54 djpolb djpolb Poziom 16 Posty: 239 Pomógł: 5 Ocena: 6 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 2280780 09 Lut 2006 15:54 Dzieki za pomoc
#5 2281391 09 Lut 2006 18:39 kkyrtap kkyrtap Poziom 15 Posty: 112 Pomógł: 9 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #5 2281391 09 Lut 2006 18:39 należy wysłać ze swojego konta e-maila na adres:usun@o2.pl ze swoim loginem i hasłemModerowany przez TONI_2003:Post nic nie wnosi do kosza ! Odpowiedź już padła powyżej !