logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak usunąć niepotrzebne konta pocztowe na portalu o2?

djpolb 09 Lut 2006 15:04 2031 4
REKLAMA
  • #1 2280606
    djpolb
    Poziom 16  
    Posty: 239
    Pomógł: 5
    Ocena: 6
    Mam 2 niepotrzebne konta na potralu o2 i chcialbym je usunac. Jak to zrobic?
  • REKLAMA
  • #2 2280618
    [GD]-Zami
    Poziom 14  
    Posty: 62
    Pomógł: 4
    Ocena: 1
    Same wygasna jak beda nieuzywane z tego co wiem to 3 lub 6 miesiecy.
  • REKLAMA
  • #3 2280720
    LtLog
    Poziom 30  
    Posty: 992
    Pomógł: 165
    Ocena: 39
    Proponuje lekturę której znajomość potwierdziłeś zakładając konto w systemie o2. Mianowicie Regulamin Kont w szególności paragraf II punkty 9 i 18.

    Ponadto:

    http://pytanie.o2.pl/

    Najczęściej zadawane pytania
    |_
    Chcę usunąć konto. Jak to zrobić?

    Pozdrawiam Lt.
  • REKLAMA
  • #4 2280780
    djpolb
    Poziom 16  
    Posty: 239
    Pomógł: 5
    Ocena: 6
    Dzieki za pomoc
  • #5 2281391
    kkyrtap
    Poziom 15  
    Posty: 112
    Pomógł: 9
    Ocena: 1
    należy wysłać ze swojego konta e-maila na adres:usun@o2.pl ze swoim loginem i hasłem
    Moderowany przez TONI_2003:

    Post nic nie wnosi do kosza ! Odpowiedź już padła powyżej !

REKLAMA