Witam
Co jakiś czas zweża się obraz (w poziomie) wyglada jakby użyc funkcji H.SIZE kilka razy tzn. szybko ręcznie go zwęzić i rozszerzyć pokrętłem o ok.1cm. Po chwili wszystko wraca do normy.
Pozdrawiam.
Co jakiś czas zweża się obraz (w poziomie) wyglada jakby użyc funkcji H.SIZE kilka razy tzn. szybko ręcznie go zwęzić i rozszerzyć pokrętłem o ok.1cm. Po chwili wszystko wraca do normy.
Pozdrawiam.