Witam. Szukam jakiegoś telefonu z mp3, aparatem przynajmniej 640x480 i kartą pamięci. Najbardziej zależy mi na mp3. Chciałbym żeby muzyczka była jakości jak w motoroli e398. Dobrze by było żeby cena była rozsądna. Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammaniak_basu napisał:Witam. Szukam jakiegoś telefonu z mp3, aparatem przynajmniej 640x480 i kartą pamięci. Najbardziej zależy mi na mp3. Chciałbym żeby muzyczka była jakości jak w motoroli e398. Dobrze by było żeby cena była rozsądna. Pozdrawiam