logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Telefon z mp3, aparatem 640x480 i jakością dźwięku jak Motorola E398

maniak_basu 10 Lut 2006 22:18 1488 5
REKLAMA
  • #1 2286981
    maniak_basu
    Poziom 10  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    Witam. Szukam jakiegoś telefonu z mp3, aparatem przynajmniej 640x480 i kartą pamięci. Najbardziej zależy mi na mp3. Chciałbym żeby muzyczka była jakości jak w motoroli e398. Dobrze by było żeby cena była rozsądna. Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2287339
    Piotrek_474
    Poziom 12  
    Posty: 12
    Pomógł: 1
    maniak_basu napisał:
    Witam. Szukam jakiegoś telefonu z mp3, aparatem przynajmniej 640x480 i kartą pamięci. Najbardziej zależy mi na mp3. Chciałbym żeby muzyczka była jakości jak w motoroli e398. Dobrze by było żeby cena była rozsądna. Pozdrawiam


    Ile dokładnie chcesz przeznaczyć na telefon ? Ja bym ci proponował motke e1000 :idea:
  • REKLAMA
  • #3 2287409
    maniak_basu
    Poziom 10  
    Posty: 16
    Ocena: 1
    Chciałbym żeby telefon kosztowal chociaż 100zł mniej, a nawet jeśli bym się zdecydował na tą e1000 to na allegro niemoge znaleść żadnej z gwarancją. Może jakieś inne propozycje??
  • REKLAMA
  • #4 2287679
    jawoks
    Poziom 20  
    Posty: 473
    Pomógł: 22
    Ocena: 50
    poleciłbym ci motorole c975, LG 3G lub któryś z Nec'ów ale wszystkie te jak i motorola e1000 są sprowadzane z zagranicy i nie mają gwarancji. Radze Ci dozbierać na motke e398, to dobry telefon. No chyba że znajdziesz coś z gwarancją międzynarodową jak ta motorola e1000:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=85944367
    Choć nie wiem czy to prawda bo telefon jest z angielskiej sieci "3"
  • REKLAMA
  • #5 2287972
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Zdecydowanie polecam SE k750 za 900zł można już kupić, ma kartę pamięci i można dodatkowo wgrać mu soft z w800walkman a więc typowo mp3.
    pozdr
REKLAMA