logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opinie i recenzje głośników Hanssen - warto kupić?

axel 12 Cze 2002 11:11 3364 7
REKLAMA
  • #1 19317
    axel
    Poziom 1  
    Posty: 1
    proszę o jakieś informacje lub uwagi na temat tych głośników...
  • REKLAMA
  • #2 2269337
    Samoglow
    Poziom 11  
    Posty: 20
    Ocena: 1
    Witam! Nie można ogólnie powiedzieć nic na temat danej marki głośników. Są lepsze modele i gorsze. Podaj więcej konkretów, to może coś powiem Ci na ten temat. Pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #3 2270519
    PZ IX
    Poziom 35  
    Posty: 3337
    Pomógł: 191
    Ocena: 361
    Hehe według mnie to jest to samo badziewie jak 888 i inne dibeisi. Co to za "marka" co nawet nie ma strony internetowej! To są jakieś beznadziejne podróby! Nikomu ich nie polecam.
  • #4 2270555
    Strit1
    Poziom 17  
    Posty: 225
    Pomógł: 15
    Ocena: 13
    odpowiedź błyskawiczna :D po 4 latach

    niestety chyba autor już nie jest zainteresowany
  • REKLAMA
  • #5 2270741
    J. S.
    Poziom 27  
    Posty: 788
    Pomógł: 94
    Ocena: 18
    Moda na wykopaliska się zrobiła! :D Apeluję o sprawdzanie daty postów, zanim na nie odpiszemy... ;)
  • REKLAMA
  • #6 2271364
    PZ IX
    Poziom 35  
    Posty: 3337
    Pomógł: 191
    Ocena: 361
    Heh. Jak zwykle jestem ślepy :D :D :D
  • #7 2271935
    yoji
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 1
    Ocena: 4
    Ja kupilem u mnie na targu w sklepie hansena 1285 za 100zeta 30cm i musze powiedziec ze jak go uslyszalem to mi szczeka opadla! gra bardzo ladnie! w koncu niedawno wzialem go na dyskoteke klasowa i efekt byl jeszcze lepszy niz w moim malym pokoju. Nie wiem moze inne modele tej firmy so badziewne ale ten gra jak mala estradowka i to wcale nie resztkami sil. Naprawde u mnie w domu barek sie trzesie od basu. To tyle na temat tego glosnika.
    Pozdro
  • #8 2272584
    PZ IX
    Poziom 35  
    Posty: 3337
    Pomógł: 191
    Ocena: 361
    bo tak to jest. aby kupic wytrzymaly glosnik podrobe to trzeba np przy wzmaku 100w kupic glosnik ok.500w.

Podsumowanie tematu

✨ Opinie na temat głośników marki Hanssen są podzielone. Część użytkowników uważa, że jakość tych głośników jest niska, porównując je do podróbek i innych marek o wątpliwej renomie, zwracając uwagę na brak oficjalnej strony internetowej producenta. Inni natomiast chwalą konkretne modele, takie jak Hanssen 1285 o średnicy 30 cm, który według relacji gra bardzo dobrze, generując mocny bas i nadając się nawet do zastosowań imprezowych. Zwrócono uwagę na konieczność dopasowania mocy głośnika do wzmacniacza, sugerując, że dla trwałości podróbek warto wybierać głośniki o mocy znacznie przewyższającej moc wzmacniacza.
REKLAMA