Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pyanie dotyczące KONWERTERA

13 Feb 2006 19:39 897 6
  • Level 2  
    Witam.

Posiadam czteroletnią antene satelitarną analogową ustawioną na astre.
    Chciałbym kupić jakiś taniutki tuner cyfrowy na allegro. Przestawić antene na hotbirda i cieszyć sie kilkunastoma polskimi kanałami.
    Ale zastanawiam sie czy konwetrer będzie będzie działał z nowym tunerem ? Czy musze kupić też nowy ?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    Witam.Kolego niestety konwenter musisz zakupić nowy bo ten co masz napewno nie będzie współpracował z tunerem cyfrowymKoszt jest niezbyt wysoki mniejwięcej w przedziale 40-70 pln.Jeszcze pytanko jaką kwotę możesz przeznaczyć na nowy tunek to może coś doradzę.

---------------------------------------------

HEVET 800 ASTRA+HB
  • Level 35  
    Nie koniecznie konwerter jest do wymiany od kilkunastu lat robia konwertery uniwersalne więc może działać.Musisz sprawdzić w praktyce,jeżeli nie bedzie działać to wtedy kupisz nowy konwerter koszt 20zł (Polmaster troche przesadził z tymi kosztami 40-70zł)
  • Level 12  
    Co do ceny to wydaje mi się że nie przesadziłem bo pisałem cenę jakie można spotkać w sklepie.Wiem że jest możliwość kupna taniej bo sam kupowałem ale tutaj chodziło mi o cenę w sklepie.Nieistotne.Ale kolega pajo21 podsówa dobry pomysł żeby sprawdzic w praktyce.Może któryś twój znajomy ma dekoder cyfrowy to podłączu siebie i będziesz miał jasność sprawy.Pozdro!!!

---------------------------------------

HEVET 800 ASTRA+HB
  • Level 35  
    Polmaster wrote:
    Co do ceny to wydaje mi się że nie przesadziłem bo pisałem cenę jakie można spotkać w sklepie.Wiem że jest możliwość kupna taniej bo sam kupowałem ale tutaj chodziło mi o cenę w sklepie.Nieistotne.Ale kolega pajo21 podsówa dobry pomysł żeby sprawdzic w praktyce.Może któryś twój znajomy ma dekoder cyfrowy to podłączu siebie i będziesz miał jasność sprawy.Pozdro!!!

---------------------------------------

HEVET 800 ASTRA+HB

Niewiem w której puszczy mieszkacz ale w moim mieście konwerter inverto kosztuje w "sklepie" 20zł. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Level 12  
    Zmieniamy temat?Nieistotna jest cena kolega zadał pytanie to postarajmy sie mu pomóc.Będzie musiał wymienić konwenter lub nie wtedy sie przekona ile kosztuje ale to będzie już jego wydatek.Pozdro!!!

-------------------------------------

HEVET 800 ASTRA+HB
  • Level 16  
    Najprawdopodoniej nie trzeba zmieniać konwertera. Zresztą podłącz nowy tuner i zobaczysz. Jeżeli będzie źle działać, zawsze zdążysz dokupić nowy konwerter.
    Z naszej praktyki wynika, że kilkuletnie konwertery sprawują się dobrze przy przejściu na tuner cyfrowy.