witam,
Do bębna podczas prania dostał się drut. Niestety nie potrafię go wydostać.
Nie wiem jak zabrać się do otworzenia bębna. Pralkę można otworzyć od tyłu ale dostęp do bębna jest bardzo ograniczony.
Proszę o pomoc
Do bębna podczas prania dostał się drut. Niestety nie potrafię go wydostać.
Nie wiem jak zabrać się do otworzenia bębna. Pralkę można otworzyć od tyłu ale dostęp do bębna jest bardzo ograniczony.
Proszę o pomoc