Jak w praktyce rozwiązać automatyczne załączanie przetwornicy 12V/220V gdy braknie napięcia sieciowego?
Wiem że można przekaźnikiem, ale ja wolę jakoś inaczej.
Jak to jest robione w UPS-ach?
Wiem że można przekaźnikiem, ale ja wolę jakoś inaczej.
Jak to jest robione w UPS-ach?