Mam 3 głosniki: nisko, średnio i wysokotonowych i każdy z nich ma po 100watt sa one 4ohm.Proble zaczyna sie gdy je podłącze a zarazem wysokie tony grają bardzo głośno. Prubowalem dostosować to podłaczając rezyztory ale nie bardzo wiedziałem które i o jakiej rezystancji wybrać.Kolejnym problem jest zwrotnica mam 2 i każda inna a przy podłoczeniu 2 kolumn słychac różnice. Jak byście mieli jakiś ciekawy i dobry schemat zwrotnicy to czekam