#1 2325868 20 Lut 2006 15:02 Rafal23 Rafal23 Poziom 23 Posty: 771 Pomógł: 20 Ocena: 27 Autor tematu Post #1 2325868 20 Lut 2006 15:02 Hey,potrzebuje informacji na temat możliwości blokady klawiatury w tym modelu i oczywiście póżniejszego odblokowania.Pozdrawiam
#2 2326982 20 Lut 2006 19:06 laik123 laik123 Poziom 12 Posty: 109 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #2 2326982 20 Lut 2006 19:06 Z tego, co pamiętam to niemożna
#3 2336698 23 Lut 2006 07:34 Grzechu L. Grzechu L. Poziom 23 Posty: 496 Pomógł: 52 Ocena: 21 Pomocny post? (0) Post #3 2336698 23 Lut 2006 07:34 Producent czegoś takiego nie przewidział. Zawsze możesz fizycznie przeciąć ścieżki na płycie.
#4 2338762 23 Lut 2006 17:37 Rafal23 Rafal23 Poziom 23 Posty: 771 Pomógł: 20 Ocena: 27 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 2338762 23 Lut 2006 17:37 Dzięki za odpowiedź,myślałem o odłaczeniu klawiatury,ale chciałem się upewnić czy jest blokada.Pozdrawiam i zamykam temat.