#1 2333975 22 Lut 2006 14:45 kt838a kt838a Poziom 23 Posty: 725 Pomógł: 23 Ocena: 39 Autor tematu Post #1 2333975 22 Lut 2006 14:45 kolezanka ma taką nokie i nieczyta zadnej karty. co jest??
#2 2334107 22 Lut 2006 15:20 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23692 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (0) Post #2 2334107 22 Lut 2006 15:20 Jest popsuta. A jakbyś napisał coś więcej o tym fonie to można by wtedy gdybać co jest uszkodzone. pozdr droga jest celem... Freedom
#3 2334910 22 Lut 2006 18:36 kt838a kt838a Poziom 23 Posty: 725 Pomógł: 23 Ocena: 39 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2334910 22 Lut 2006 18:36 po włożeniukarty SIM i właczeniu telefonu ukazuje sie napis włóż SIM, jest tak na każdej karcie
#4 2334945 22 Lut 2006 18:46 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23692 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (0) Post #4 2334945 22 Lut 2006 18:46 A więc rozebrać telefon, wykąpać w wanience, dobrze wyczyścić i posprawdzać wszystkie przejścia do sima z serwisówką. pozdr droga jest celem... Freedom