Witam
mam niemaly problem z Nokia 3220
kupilem telefon z anglii(bez simlocka) i chcialem wgrac sobie do niego polski jezyk..
uzylem do tego UFS-3 Tornado.
wrzucilem sam jezyk i nic nie chcialo ruszyc.
wrzucilem potem soft 3.60 razem z polskim jezykiem i tera przy wlaczaniu telefonu pojawia sie PHONE RESTRICTED..po wybraniu UNDO poakzuje sie ENTER RESTRICTION CODE.
pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem..
prosze o pomoc
mam niemaly problem z Nokia 3220
kupilem telefon z anglii(bez simlocka) i chcialem wgrac sobie do niego polski jezyk..
uzylem do tego UFS-3 Tornado.
wrzucilem sam jezyk i nic nie chcialo ruszyc.
wrzucilem potem soft 3.60 razem z polskim jezykiem i tera przy wlaczaniu telefonu pojawia sie PHONE RESTRICTED..po wybraniu UNDO poakzuje sie ENTER RESTRICTION CODE.
pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem..
prosze o pomoc