logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 5140b - polski. Szukam oprogramowania pod Tornado.

norbi45 25 Lut 2006 12:49 942 4
REKLAMA
  • #1 2345765
    norbi45
    Poziom 33  
    Posty: 1827
    Pomógł: 258
    Ocena: 59
    Witam. Szukam softu do Nokii 5140b (jest to NPL-4 ) z j.polskim pod Tornado. Wersja 4.05 lub wyżej. Nie wiem dlaczego, ale na supporcie nie mam tego modelu.
  • REKLAMA
  • #2 2346836
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Posty: 579
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Na suporcie JAFa coś jest, ściągne Ci tylko najprawdopodobniej będzie tylko latał w orange na paśmie 1800. Zaraz wrzuce plik
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 2350585
    norbi45
    Poziom 33  
    Posty: 1827
    Pomógł: 258
    Ocena: 59
    Ta nokia nie ma simlocka i działa teraz w plusie
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 2353016
    BłażejGSM
    Poziom 21  
    Posty: 579
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Witaj nie chodzi mi o simlocka tylko o końcówkę b za numerem 5140.
    W miastach gdzie jest dużo nadajników będzie działał, ale poza miastem może nie działać. Sprawdź jak możesz i daj znać, bo miałem kiedyś jedną z końcówka b i tak było.
    Pozdrawiam
  • #5 2353124
    norbi45
    Poziom 33  
    Posty: 1827
    Pomógł: 258
    Ocena: 59
    Plik doszedł, ale niestety jest to wersja 3.10, a PPm tylko jeden w wersji "i".
    No niestety nie będę zaniżać wersji, ale i tak bardzo dziękuję za poświęcony czas.
REKLAMA