Witam. Szukam softu do Nokii 5140b (jest to NPL-4 ) z j.polskim pod Tornado. Wersja 4.05 lub wyżej. Nie wiem dlaczego, ale na supporcie nie mam tego modelu.
Witaj nie chodzi mi o simlocka tylko o końcówkę b za numerem 5140.
W miastach gdzie jest dużo nadajników będzie działał, ale poza miastem może nie działać. Sprawdź jak możesz i daj znać, bo miałem kiedyś jedną z końcówka b i tak było.
Pozdrawiam
Plik doszedł, ale niestety jest to wersja 3.10, a PPm tylko jeden w wersji "i".
No niestety nie będę zaniżać wersji, ale i tak bardzo dziękuję za poświęcony czas.