Witam. Bawie sie ostatnio duzo w pogawedki interentowe, i mam pytanie czy jest jakis program do przechwytywania obrazu z aparatu foto cyfrowego podlaczanego pod USB? Mam starego KODAKa CX7220 i moze udaloby sie go do tego wykorzystać.... za informacje dziękuję.