Witam,
Potrzebuje wszelkich informacji na temat "wzmacniacza niskoszumnego" (Low Noise Amplifier) o pasmie czestotliwosci 70MHz - 150MHz.
Jesli ktos posiada SCHEMAT budowy lub inne informacje na temat tego typu wzmacniacza prosze o kontakt: albirdy(małpa)o2.pl
SERDECZNIE DZIEKUJE!!!
(!!) – ozdobnik ?
Nie używaj dużych liter w tytule. [h]
Potrzebuje wszelkich informacji na temat "wzmacniacza niskoszumnego" (Low Noise Amplifier) o pasmie czestotliwosci 70MHz - 150MHz.
Jesli ktos posiada SCHEMAT budowy lub inne informacje na temat tego typu wzmacniacza prosze o kontakt: albirdy(małpa)o2.pl
SERDECZNIE DZIEKUJE!!!
(!!) – ozdobnik ?
Nie używaj dużych liter w tytule. [h]