Witam w telewizorze-NOKIA 6364VT chassis EUROSTEREO 2 mam następujące uszkodzenie: po włączeniu miga pod przyciskami p+ ,p- literka R-i ikona w kształcie sat. Wymieniłem elektrolity w zasilaczu, napięcie na TEA -2164G-na 15 i 16pin w stanie czuwania wynosi 7,6V a jak włączę pilotem to pojawia i zanika 10,6V. Po włączaniu kilkanaście razy uda się włączyć i pracuje przez 3-5min i się wyłączy.Proszę o pomoc z góry dziękuje.