Witam wymontowałem ze strego faksu przetwornice zasilającą świetlówke.
Przetwornica ta zasilana jest napieciem 24V dało by sie ją jakoś przerobić
żeby chodziła na 12V. Gdy ją uruchomie z 24V i zmniejesze napiecie do 12 to swieci ale troche slabiej ale moglo by byc niestety nie uruchamia sie z 12V.[/img]
Przetwornica ta zasilana jest napieciem 24V dało by sie ją jakoś przerobić
żeby chodziła na 12V. Gdy ją uruchomie z 24V i zmniejesze napiecie do 12 to swieci ale troche slabiej ale moglo by byc niestety nie uruchamia sie z 12V.[/img]