Witam. Panowie mam problem z w/w telewizorem mianowicie jest za dużo czerwonego koloru, regulacja w menu nic nie daje. Co radzicie??
Przeszukałem całe forum na temat tv Tevion i nie znalazłem żadnego podobnego tematu. Jeżeli mam podać jeszcze jakieś dane do zdiagnozowania usterki to mówcie.
Przeszukałem całe forum na temat tv Tevion i nie znalazłem żadnego podobnego tematu. Jeżeli mam podać jeszcze jakieś dane do zdiagnozowania usterki to mówcie.