Mam pewien problem. Tzn. do tej pory programowałem AT 90S2313 przez port LPT w BASCOMIE. Procek ten przestali podobno produkować 2 lata temu (przynajmniej taką informację dostałem od dystrybutorów na giełdzie krakowskiej). Dostępny jest właśnie następca ATTINT 2313 o tej samej obudowie i podobnej architekturze. Oba te procesory posiadają ISP wię użycie czegoś takiego jak MAX232 jest zbędne. 90S2313 programowałem na płytce "programatora" wzorcem z EDW )(Elektroniki dla wszystkich).
Mam pytanko jaki program jest mi potrzebny do programowania ATTINY 2313 i ewentualnie jaki propgramator mam do tego celu użyć. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Mam pytanko jaki program jest mi potrzebny do programowania ATTINY 2313 i ewentualnie jaki propgramator mam do tego celu użyć. Z góry dziękuję za odpowiedź.