mam tu wyswietlacz z kamery (jakiejs nietypowej, bo jeszcze na dyskietki
pytanie: jak to zasilic, jakim napieciem, gdzie nadac sygnal? itp. w ogole co z tego mozna zrobic??? zamieszczam zdjecie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam