Witam, mam problem z animacjami w formacie GIF, otóż wyświetlane są jako obrazek, nie jako animacja (w operze i IE tak samo), czasami na niektórych stronach nie są wogule wyświetlane, system nie jest zawirusowany ani zarobaczony. Co poradzić żeby to naprawić?