Witam
Mam pytanko jak postawić dvd do życia. W czasie fleszowania wyłączyli mi prąd na wyświetlaczu wypisuje mi HELLO. Nie mogę nic włączyć .
Mam pytanko jak postawić dvd do życia. W czasie fleszowania wyłączyli mi prąd na wyświetlaczu wypisuje mi HELLO. Nie mogę nic włączyć .