Witam
Mam problem z w/w pralka amica. Wyglada to nastepujaco: nastawiam program i temperature wlaczam pralke, pobiera wode i kreci bebnem, przeskakuje kolejny program zalacza sie grzalka i chwile po tym zaczyna wylewac wode, po chwili hydrofor dobiera wode i tak bez konca pracuja razem pompa i elektrozawor.
Prosze o pomoc
PS. Czujnik NTC po wyjeciu z pralki temp ok 20 st celsjusza ma rezystancje ok 300 kΩ
Zanim nastapila awaria wymienialem elektrozawory ktore padly przy poprzednim praniu
Mam problem z w/w pralka amica. Wyglada to nastepujaco: nastawiam program i temperature wlaczam pralke, pobiera wode i kreci bebnem, przeskakuje kolejny program zalacza sie grzalka i chwile po tym zaczyna wylewac wode, po chwili hydrofor dobiera wode i tak bez konca pracuja razem pompa i elektrozawor.
Prosze o pomoc
PS. Czujnik NTC po wyjeciu z pralki temp ok 20 st celsjusza ma rezystancje ok 300 kΩ
Zanim nastapila awaria wymienialem elektrozawory ktore padly przy poprzednim praniu