Witam!
Jestem posiadaczem ww wieży i mam z nią następujący problem.
Wieża była w pełni sprawna. Nie używałem jej zbyt często, ale wszystko działało.
Któregoś razu włączyłem ją z trybu Standby i nagle wszystko przestało działać poprawnie:
wieża zaczęła działać ospale, tzn. na większość poleceń (na te, na które w ogóle reaguje) wprowadzanych przez klawisze na wieży i przez pilota reaguje dopiero po chwili (jakieś 1.5-2s zwłoki);
nie da się wysunąć szuflad (żaden komunikat Locked NIE wyskakuje; po prostu wciskam Open dla CD/CD-R i nic);
zmieniarka płyt nie reaguje;
radio nie gra (opcja radia włącza się, ale głośniki milczą (a są sprawne bo sprawdzałem));
czy można odtworzyć płyty nawet nie sprawdzałem (przełączanie pomiędzy odtwarzaczami jest);
wentylator przy zasilaczu też nie działa ale nie wiem, w którym momencie przestał, gdyż z braku czasu zostawiłem wieżę samą sobie na jakieś 3 m-ce bez zasilania (na dzień dzisiejszy wszystko jest tak jak opisałem).
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Jestem posiadaczem ww wieży i mam z nią następujący problem.
Wieża była w pełni sprawna. Nie używałem jej zbyt często, ale wszystko działało.
Któregoś razu włączyłem ją z trybu Standby i nagle wszystko przestało działać poprawnie:
wieża zaczęła działać ospale, tzn. na większość poleceń (na te, na które w ogóle reaguje) wprowadzanych przez klawisze na wieży i przez pilota reaguje dopiero po chwili (jakieś 1.5-2s zwłoki);
nie da się wysunąć szuflad (żaden komunikat Locked NIE wyskakuje; po prostu wciskam Open dla CD/CD-R i nic);
zmieniarka płyt nie reaguje;
radio nie gra (opcja radia włącza się, ale głośniki milczą (a są sprawne bo sprawdzałem));
czy można odtworzyć płyty nawet nie sprawdzałem (przełączanie pomiędzy odtwarzaczami jest);
wentylator przy zasilaczu też nie działa ale nie wiem, w którym momencie przestał, gdyż z braku czasu zostawiłem wieżę samą sobie na jakieś 3 m-ce bez zasilania (na dzień dzisiejszy wszystko jest tak jak opisałem).
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
Pozdrawiam.