witam
Obejrzalem film i nie moge wyjac filmu (plyty)
wszystko dziala, film moge odpalic i obejrzec ponownie ale nie moge go wyjac.
mozna to jakos naprawic "domowym sposobem" czy nie mam wyjscia i musze zaniesc dvd do serwisu?
Obejrzalem film i nie moge wyjac filmu (plyty)
wszystko dziala, film moge odpalic i obejrzec ponownie ale nie moge go wyjac.
mozna to jakos naprawic "domowym sposobem" czy nie mam wyjscia i musze zaniesc dvd do serwisu?