Witam. Niedawno zakupilem chinola i chciałem sobie wgrać oprogramowanie ale niestety nie wiem jak to zrobić
. Jeśli ktoś wie jak to wykonaj to proszę o kontakt na GG 909004
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam