logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ferguson AF 2018 SE - jak naprawić błąd 8888 po programowaniu?

rura2005 21 Mar 2006 20:47 3596 6
REKLAMA
  • #1 2441900
    rura2005
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Pomógł: 2
    Witam.mam problem z fergusonem AF 2018 SE.po programowaniu zaświeciły się 8888.nie za bardzo wiem jak z tym sobie poradzić próbowałem j-tagiem jakimiś dziwnymi programami a 8888 jest dalej.może ktoś miał taki przypadek.prosiłbym o konkretne odpowiedzi jakim programem jaki soft.jak to zrobić krok po kroku.
  • REKLAMA
  • #2 2442144
    FTOMEK
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 5
    Ocena: 14
    masz komunikację po RS?
  • REKLAMA
  • #3 2442324
    rura2005
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Pomógł: 2
    nie mam.jeden jest old a drugi sec.sec padł po boocie.old padł po sofcie.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 2446157
    FTOMEK
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 5
    Ocena: 14
    jaki masz flash w tunerze oraz jakiego j-taga używasz? Napisz też co miałeś źle jak próbowałeś reanimować J-tagiem.
  • #6 2446814
    Jurek220
    Poziom 31  
    Posty: 1365
    Pomógł: 157
    Ocena: 253
    Jeśli niema komunikacji po RS to tylko reanimacja.potrzebujesz flasz do danego modelu i program najlepiej "jkeys"(ja go używam) i jtag,troche lektury i spokoju.Ja też służe pomocą.
    Powodzenia.

    http://laki.dvhk.pl/fredka.php
    Załączniki:
    • Janek2018SEC- Full.rar (1.45 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #7 2457256
    cosmonet
    Poziom 11  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    A jeżeli nie dasz rady w/w programami to spróbuj tym: JTAG_UP_15_07_2005.
    Załączniki:
    • JTAG_UP_15_07_2005.rar (222.93 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy tunera Ferguson AF 2018 SE, który po programowaniu wyświetla błąd 8888. Brak komunikacji po RS utrudnia standardową diagnostykę. Uszkodzone zostały moduły old i sec – sec padł po próbie bootowania, a old po wgraniu oprogramowania. Rozwiązaniem jest reanimacja urządzenia za pomocą J-Taga oraz odpowiedniego oprogramowania i flasha dedykowanego do modelu. Zalecane programy to "jkeys" oraz "JTAG_UP_15_07_2005". Konieczne jest posiadanie właściwego flasha i cierpliwość podczas procesu reanimacji. Dodatkowo wskazano link do wątku z instrukcjami dotyczącymi naprawy po błędzie bootowania.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA