Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telewizor 32 calowy kupić?

onemarshal 26 Mar 2006 15:30 2657 5
    onemarshal
    Level 2  
    Witam!!
    Noszę się z zamiarem kupna telewizora panoramicznego 32 calowego i nie wiem jaki wybrać. Mam na uwadze kilka marek. Proszę o opinie i porady (w tym jakość obrazu, dzwięku?). Wiem, że każdy będzie chwalil to co posiada w domu ale zasze mile są widziane wszelkie opinie wybranych przezemnie modeli:
    JVC AV-32X5BU
    Samsung WS-32Z316V nowość - nastepca 306
    Panasonic TX-32PS12P
    Thomson 32WM402 lub S
    Thomson 32WH412B
    Philips 32PW8720/12
    Philips 32PW8820/12 - ale nie wiem czy ten model jest w Polsce dostępny ponieważ nie moge go znaleść nigdzie w ofercie, a na stronie Philipsa jest.
    Za wszelkie opinie z góry dziekuję.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    rtvom
    Level 18  
    Powiem krotko
    Philip ze wzgledu na dobre warunki gwarancji, badz
    LG, lub Samsung bo tani i o zadawalajacych parametach, ale
    nie ukrywam, ze kazdy kupujacy sprzet nalezy wytestowac jeszcze w sklepie przed zakupem, bo na obecnym etapie produkcji Firmy chyba maja malo czasu na ich sprawdzenie.
    pzdr.
    $taryWyga
    Level 12  
    Tez tak myśle, philips, lg, ewentualnie rozejrzyj sie za thomson`ami.
    onemarshal
    Level 2  
    Skontaktowałem sie telefonicznie z Philips Polska odnośnie modelu 32PW8820/12. Okazuje sie faktycznie, że na terenie Polski ten model nie jest w sprzedaży, a szkoda rózni się od modelu Philipsa 32PW8720/12 tym, że jest czarny ma min dodatkowo PIP-a, stopklatke. Dzieki za pierwsze opinie.
    Psemysuaf
    Level 12  
    to moze ja cos napisze o jvc x5 gdyz takowy posiadam

tv calkiem poprawny moze nie ma duzo bajerow o ktorych i tak zapomnisz po tygodniu. troche dziwnie wyglada np przewijajacy sie pasek na dole z informacjami gieldowymi, ktory jakby zwieksza sie przy krawedziach ekranu ale to cvhyba norma. Po podlaczeniu pod dvd obraz zyleta ;)
    Pablo1964
    Moderator
    Przy 32" koniecznie 100 Hz. Następnie proponuję porównać obraz przy dobrym sygnale i dokonać wyboru. To lepsze niż ślepo ufać jakiejkolwiek marce.