Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3010 zmieniałem antenę na włączonym tunerze, tuner nie działa

29 Mar 2006 17:01 765 6
  • Poziom 9  
    Witam,
    Zmienialem antene i niestety zrobilem to na wlaczonym tunerze. Od tego czasu nie moge zlapac sygnalu, tuner zostal sprawdzony na innej na 100% ustawionej antenie i tez nie dawal znaku zycia. Co moglo pasc?
    Pozdrowionka
  • Poziom 15  
    wcale się nie uruchamia, czy nie odbiera programów?
  • Poziom 9  
    Uruchamia sie, tylko nie ma sygnalu. Na poczatku myslalem ze to nie ustawiona antena.

Dodano po 1 [minuty]:

jeszcze uzupelniam: nie odbiera programow, w opcjach "wybierz satelite" gdzie mozna podgladac jakosc sygnalu trupia cisza
  • Poziom 10  
    Niestety nie pamietam juz jaki uklad tam siedzi LBA cos tam czy jakos, napewno na L :) i na 99% to on polecial...
  • Poziom 9  
    jestem kompletnym lakiem jesli chodzi o elektronike. Wymiana tego czegos jest oplacalna?
  • Poziom 19  
    Oczywiście że jest opłacalna, ale ja nie sądzę że ten układ od razu poleciał. Szkoda że nie znasz się na elektronice, bo mógłbym pokierować cię w naprawie. Jeśli jednak zechcesz sam spróbować to pisz.
    Pozdrawiam!
  • Poziom 9  
    W zasadzie moj brat jest po elektronice na politechnice warszawskiej:) ale jest teraz daleko wiec moze sobie sam poradze. Mam miernik elektroniczny i sporo zapalu.