Witam
Często mam styczność z podzespołami komputerowymi pokrytymi grubą warstwą kurzu. Wydmuchiwanie i odkurzanie do końca nie załatwia sprawy i najlepiej byłoby użyć pędzelka.
I stąd moje pytanie
Czy grzebanie się pędzelkiem w kartach czy płycie głównej nie uszkodzi elementów?
Czy nie powstają w tym momencie jakiieś ładunki elektrostatyczne mogące uszkodzić sprzęt?
A może są jakieś specjalne pędzelki do tego celu?
Często mam styczność z podzespołami komputerowymi pokrytymi grubą warstwą kurzu. Wydmuchiwanie i odkurzanie do końca nie załatwia sprawy i najlepiej byłoby użyć pędzelka.
I stąd moje pytanie
Czy grzebanie się pędzelkiem w kartach czy płycie głównej nie uszkodzi elementów?
Czy nie powstają w tym momencie jakiieś ładunki elektrostatyczne mogące uszkodzić sprzęt?
A może są jakieś specjalne pędzelki do tego celu?