Chodzi o to , że mam uszkodozny wyświetlacz od jakiegoś czasu , zmieniałem akumulator i teraz trzeba wpisać kod ale ja nie wiem jak to zrobić , może ktoś zna na pamięć procedurę ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam