Witam mam problem ciagle swieci kontrolka od kierunkowskazów po przelaczeniu w na prawy kier. miga a na w lewo nie miga prosze o odp.
ps. wymiana przekaznika nie dala efektu .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam