#1 2495747 05 Kwi 2006 15:18 Cyrano Cyrano Poziom 18 Posty: 372 Pomógł: 6 Ocena: 3 Autor tematu Post #1 2495747 05 Kwi 2006 15:18 Czy ma ktoś polaka do tej wersji? Najwyższą jaką mam to 6.11, nie wiem czy przejdzie...
#2 2495784 05 Kwi 2006 15:27 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23694 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (0) Post #2 2495784 05 Kwi 2006 15:27 Jakiś czas temu zaniżyłem właśnie tą wersję do 6.11 i było wszystko OK mcu+ppm+cnt więc możesz spróbować jeżeli lubisz ryzyko, bo zapewne wiesz, że nie powinno się zaniżać softu w nokiach. pozdr droga jest celem... Freedom
Pomocny post #3 2495799 05 Kwi 2006 15:32 wasylwek wasylwek VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 3068 Pomógł: 204 Ocena: 87 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #3 2495799 05 Kwi 2006 15:32 PL i CNT jakby co , pozrdawiam Załączniki: 3120 .rar (1.01 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
Pomocny post #4 2495826 05 Kwi 2006 15:37 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23694 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 2495826 05 Kwi 2006 15:37 No tak już jest ta wersja na supporcie a więc po problemie. pozdr Na www.ufsxsupport.com droga jest celem... Freedom