Witam tak jak w temacie potrzebyje wyprowadzen do at90s2313
-schemat programatora prostego do at90s2313
-gdzie na tym schemacie podłączyć mam Uc i Kwarc
-czy do urychomienia at90s2313 jest potrzebyny zestaw uruchomieniowy
oto link do tego:
http://www.xworld.republika.pl/schem.jpg
-schemat programatora prostego do at90s2313
-gdzie na tym schemacie podłączyć mam Uc i Kwarc
-czy do urychomienia at90s2313 jest potrzebyny zestaw uruchomieniowy
oto link do tego:
http://www.xworld.republika.pl/schem.jpg
Moderowany przez McRancor:Przeniosłem z Automatyka i Robotyka