#1 2499549 06 Kwi 2006 15:29 mahcin mahcin Poziom 27 Posty: 1603 Pomógł: 21 Ocena: 60 Autor tematu Post #1 2499549 06 Kwi 2006 15:29 Samsung X480 po unlocku wiesza sie przy starcie, jak to naprawic? posluguje sie kabelkiem pod rs232
#2 2499751 06 Kwi 2006 16:26 tino2003 tino2003 Admin grupy GSM Posty: 23694 Pomógł: 1971 Ocena: 2085 Pomocny post? (0) Post #2 2499751 06 Kwi 2006 16:26 Nie wiem jakim programem to robisz ale jak masz opcję reset MMI to zrób to i powinno być OK. pozdr droga jest celem... Freedom
#3 2499784 06 Kwi 2006 16:36 mahcin mahcin Poziom 27 Posty: 1603 Pomógł: 21 Ocena: 60 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2499784 06 Kwi 2006 16:36 różnych programów prubuję... co najwyżej mam opcję reset NVM, ale to nic nie pomaga.... może ma ktoś namiar na softa sprawdzonego 96MB? qrde nie wiem co robić
#4 2607430 09 Maj 2006 10:00 wirtual wirtual Poziom 15 Posty: 80 Pomógł: 11 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 2607430 09 Maj 2006 10:00 rozkrec telefon zobacz tam jest taka bateryjka na plycie od backupu odlutuj ja na chwile
#5 2607434 09 Maj 2006 10:01 mahcin mahcin Poziom 27 Posty: 1603 Pomógł: 21 Ocena: 60 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 2607434 09 Maj 2006 10:01 juz zrobilem, kwestia byla programowa:D