witam drukarka z faksem i na wyświetlaczu pojawia się błąd error 76 lub 67 dokładnie nie pamiętam co klient mówił ale na pewno jeden z nich może ktoś wie co oznaczają te błędy lub gdzie je szukać .pozdrawiam
Acha i może jeszcze jedno ciągle zasypuje po ok 1000 wydruków elektrodę.
Acha i może jeszcze jedno ciągle zasypuje po ok 1000 wydruków elektrodę.