Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

clarion DXZ838RMP ERROR 6

wecia91 07 Kwi 2006 21:02 3166 6
  • #1 07 Kwi 2006 21:02
    wecia91
    Poziom 18  

Witam wszystkich mam clarionka i nie gra płyta czyściłem laser regulowałem i po włożeniu płyty pokręci nią i wyskakuje error 6 czy to laser ? i jaki jest typ tego laserka ponieważ nic na nim nie pisze może mi ktoś pomoże z góry dzięki pozdrawiam.....

0 6
  • #2 08 Kwi 2006 09:28
    wecia91
    Poziom 18  

panowie nikt nie miał kłopotów z clarionkiem ????????

0
  • #3 28 Sie 2006 17:39
    aromir
    Poziom 1  

Mam identyczny problem w tym modelu. Najpierw w czasie odtwarzania pojawił się Error 3. A teraz nawet nie obraca się płyta i odtwarzacz CD wogóle nie daje znaku życia. Wyświetla teraz Error 6. Wyjąłem mechanicznie płytę ze środka, ale już nie potrafi żadnej wziąść. Clarion Umarł. CZy udało się Panu go naprawić?

0
  • #4 29 Sie 2006 13:35
    wecia91
    Poziom 18  

Witam niestety nie nowy laser to koszt 180 zł dlatego nie zainwestowałem w niego ponieważ uważam iż to laser jeżeli naprawisz to będę wdzięczny za podpowiedzi pozdrawiam

0
  • #5 29 Mar 2007 20:49
    minime
    Poziom 10  

witam mam takie same radyjko i ten sam problem...
    dalem do elektronika i tez nic nie zdzialal.... powiedzial ze bez schematu nie da rady nic zrobic. ma moze ktos taki schemat?? to bedzie wiadomo czy to laser czy moze cos innego. a gdzie mozna dostac ewentualnie laser??

0
  • #6 30 Mar 2007 10:36
    wecia91
    Poziom 18  

Witam ja już swojego naprawiłem wymieniłem laser i po kłopocie mam do tego radyjka także drugi laser jeżeli jesteś zainteresowany wyślij wiadomość na pw pozdrawiam

0
  • #7 28 Lip 2009 19:20
    Mac!
    Poziom 18  

Hej koledzy,
    niedawno dostałem takie radyjko (DXZ838RMP). Też wyskakuje mi error 6 jednak umnie popsuty jest mechanizm ładowania płyty - gdy osadziłem płytę audio "ręcznie" (rozbierając odbiornik) to sprzęt ją widział i grało :-) Problem tkwi w tym że nie mogę włożyć płyty inaczej niż rozbierając radyjko ;-) tam są jakieś zęby przez które nie moge przepchnac plytki ;-) wyjac tez nie moge.

Wogole przy opuszczaniu widny w trybie cd cos stuka i puka tak jakby sie zacielo albo wylecialo z zawiasow.

Slyszal ktos o takim problemie? czy naprawa sie wogole oplaca?

0
  Szukaj w 5mln produktów