witam.
mam PIC serii 10F i nie wiem czym go zaprogramować, w sieci znalazłem tylko programator microchip'a - PICkit2, ale za niego trzeba zapłacić
prosiłbym o schemat w miare prostego programatora (lub link do takiego) najlepiej pod COM. dobrze by było jakby obsługiwał tez inne układy PIC
pozdrawiam
mam PIC serii 10F i nie wiem czym go zaprogramować, w sieci znalazłem tylko programator microchip'a - PICkit2, ale za niego trzeba zapłacić
prosiłbym o schemat w miare prostego programatora (lub link do takiego) najlepiej pod COM. dobrze by było jakby obsługiwał tez inne układy PIC
pozdrawiam